Μήπως ήρθε η ώρα, ο δικός σας “έρως”, να επισφραγιστεί στην πιο ιδανική αίθουσα διοργάνωσης εκδηλώσεων στη Θεσσαλονίκη, την “Έρως”;
Σε μια πανέμορφη, ανακαινισμένη αίθουσα, χωρητικότητας 500 ατόμων, με φιλική ατμόσφαιρα, προσεγμένο περιβάλλον, άψογο σέρβις, σας περιμένουμε, γιατί διαθέτουμε όλα τα συστατικά της επιτυχίας, μιας πετυχημένης γαμήλιας δεξίωσης ή της βάπτισης του παιδιού σας, που θα μείνουν για πάντα χαραγμένες στη δική σας μνήμη, αλλά και των καλεσμένων σας.
Η ασύγκριτη αισθητική, η ποιότητα στα εδέσματα επιμελημένα από το chef μας, η καταπληκτική μουσική από έμπειρο dj ή από ζωντανή ορχήστρα, συνθέτουν το τέλειο σκηνικό για ένα άψογο γαμήλιο πάρτυ ή το πάρτυ της βάπτισης του παιδιού σας.
![](https://cateringhoutos.gr/wp-content/uploads/2018/11/eros-aithousa-deksiwsewn-3-1024x682.jpg)
Δυνατότητα εξυπηρέτησης έως 500 καλεσμένων